online-destek
Hizmetlerimiz
Bizden Haberler
Ev Eşyası Depolama

 İstanbulda kiralık Depolarımızla  Güvenilir ve kapalı depolar ile sizlere depolama hizmeti sunuyoruz. Kiralık depomuzda Depolanan mallarınıza 24 saat bekçili ve güvenli depolama hizmeti yanında, mallarınıza her türlü su, sel, deprem ve hırsızlık sigortası yapıyoruz. Koyacak yer bulmakta güçlük çektiğiniz kısmi veya bir evin bütün eşyası olması halinde, eşyalarınızı havalı naylon, ip, karton koli ve mukavva-sunta silindirik fıçılara koymak sureti ile liste halinde teslim alıyor  kiralık deponuza yerleştiriyor ve daha sonra bir hafta öncesinden bildirmeniz halinde liste halinde kiralık olarak tuttuğunuz depodan  teslim ediyoruz. Biz de kaldığı her ay için de sizden depo karşılığı  kira alıyoruz.

 

Eşyalarınızı istanbulda bulunan kiralık depolara depolamadan önce sel, çalınma, ve her türlü afet için sigortalanır ve sigortalı depoda  yerine alınır. Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür sarılır..Depolama esnasında hiçbir türlü tozlanma , kirlenme , böceklenme , rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Zira kiralık  depolarımız periyodik olarak havalandırılmakt a ve ilaçlandırılmaktadır.

Depolama İşlemi

Ev ve İşyeri eşyalarınızın en iyi saklanmasına, yangından korunmasına ve çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzeneklere sahiptir.

Sigortalama İşlemleri

Depolanan malzemeler ALİCAN  Nakliyat güvencesi altında olmasında rağmen oluşabilecek diğer hasarlara karşı (deprem, sel vs.) Allianz sigorta şirketi tarafından sigortalanmaktadır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Siz değerli müşterilerimiz eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gerekenler,

– Teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması,

– Teslim ettiğiniz deponun hijyeni ve günümüz şartlarına uygun olması,

– Eşyalarınızın sigortalanmasıdır.

ALİCAN Evden Eve Nakliyat ve depolama, sizlere tüm depolama sistemlerini sunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eşya Depolama hizmetimizden faydalanmak için bizi arayınız.

Biz sizin Kişisel ihtiyaçlarınızda Ev Eşyanızın Depolanması için en iyi yanıtı

verebilecek deneyim ve birikime sahibiz.

Saygılarımızla..

 

#

EVDEN EVE NAKLİYE

Taşınmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmadı

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ANKARA EŞYA DEPOLAMA

Eşyalarınız Temiz 1.Kalite Depolarda Güvende

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

OFİS-BÜRO NAKLİYE

Hızlı Ve Dikkatlı Nakliye, İşinizin Değerini Biliyoruz

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Profosyonel Standartlarda Kurumsal Nakliye Hizmeti

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Uzaklık Tanımaksızın Güvenli Eşya Transferi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın